+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Vichy Homme Deodorant

1 464.00 lek 1 464.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Vichy Homme Deodorant,rekomandohet për burrat që djersijne me bollëk dhe kanë nevojë për një formulë e cila nuk lë njolla të bardha ose të verdha në rrobat e tyre.

Kohezgjatje deri ne 48h.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

-Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore

Për meshkujt me lëkurë të ndjeshme që duan një deodorant afatgjatë dhe efikasitet kundër djersitjes.

Formula, zbut lëkurën tuaj nga shqetësimet deri në 72 orë

E freskët dhe e butë në aplikim

Nuk ka shenja të bardha në lëkurë

Formuluar me përbërës kundër djersitjes dhe oligo-zink

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

I testuar dermatologjikisht

Hipoalergjike

UDHëZIME MBI PëRDORIMIN

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikojeni rrotullën në formulë në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme