+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Vichy Capital Soleil Multi-Protection Milk SPF30 200 ml

2 640.00 lek 2 640.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Vichy Capital Soleil Beach Protect Multi-Protection Milk SPF30 është një produkt i gjithanshëm kundër diellit që mbron lëkurën nga dëmtimi i diellit, si dhe nga agresionet e tjera që lidhen me plazhin. I formuluar me acid hialuronik hidratues, ky produkt e mban lëkurën të butë dhe të lëmuar edhe në kontakt me rërën, kripën, erën dhe klorin. Ai gjithashtu përmban Mexoryl XL, një krem ​​i fuqishëm kundër diellit që mbron nga një spektër i madh rrezatimi. Tekstura e qumështit është e lehtë për t’u aplikuar pa lënë shenja të bardha në lëkurë, duke krijuar kështu një përfundim të rehatshëm dhe të zhdërvjellët.

Karakteristikat

Tekstura: locion;

Çështjet e lëkurës: ekspozimi në diell, ndjeshmëria, thatësia, dehidratimi;

Koha e aplikimit: para ekspozimit në diell;

Mosha: 3+;

Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme;

Përfitimet kryesore: mbron nga rrezatimi diellor, hidraton lëkurën, nuk lë shenja të bardha, hipoallergjike;

Formuluar pa: parabene.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme