+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

2 000.00 lek 2 000.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Toleriane Caring Wash nga La Roche Posay është një krem ​​që pastron dhe rikthen butësisht barrierën natyrale të lëkurës të lëkurës. Eliminon papastërtitë dhe Make Upin. Ideale për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë në shumë të thatë.

 

Perdorimi:

Aplikojeni në lëkurën e lagur duke e masazhuar butesisht.

Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni me nje peshqir te bute pa fërkim.

Per perdorim te perditshem.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme