+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Organic Shop , Body Sculpting with oriental Ginger, Exfoliues & anti-celulit per trupin

1 900.00 lek 1 900.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Eksfoliuesi i trupit përmban përbërës organikë, të cilët janë të përsosur për rinovimin e lëkurës dhe e bëjnë atë më të butë . Ekstrakti organik i xhenxhefilit ndihmon lëkurën të luftojë kundër shenjave të plakjes dhe e tonifikon atë, duke rezultuar në një lëkurë të lëmuar. Vaji organik jojoba pasuron lëkurën me lëndë ushqyese, hidraton dhe forcon strukturën e saj natyrale. Kripa e detit rinovon me kujdes lëkurën dhe ndihmon në mbajtjen e saj të shkurtuar. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

UDHëZIME MBI PëRDORIMIN 

Aplikoni një sasi të vogël të kremit peeling në lëkurë të lagur me lëvizje të lehta masazhuese. Shpëlajeni me ujë. Për rezultate më të mira kushtojini vëmendje të veçantë zonave problematike të lëkurës (ijet, barku, kofshët etj). Masazhi ditor është një hap kritik për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj. Masazhi ditor është një hap kritik për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme