+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Nuxe MEN- Gel Multi-Fonctions Hydratant / Moisturizing Multi-Purpose Gel/50ml

3 150.00 lek 3 150.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Ky krem ​​fytyre me ekstrakt lisi dhe Baobab dhe acid hialuronik hidraton, rikthen energjinë në lëkurë dhe matifikon zonat e yndyrshme të fytyrës. Qetëson menjëherë dhe jep rehati të menjëhershme pa efekt yndyre. Hidraton dhe redukton shenjat e stresit dhe lodhjes.

 

Aplikojeni këtë xhel hidratues për meshkuj në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastër. Mund të aplikohet pas rruajtjes.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme