+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Vaj mjekre me aromë pikante

1 260.00 lek 1 260.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Vaji i mjekrës i Biofficina Toscana përbëhet nga një përzierje bimore vajrash organikë. është një produkt i krijuar posaçërisht për t’u kujdesur për mjekrën dhe lëkurën, ka një efekt lustrues, forcues dhe zbutës dhe përmban përbërës bimorë që veprojnë në sinergji me njëri-tjetrin:

â–ªVaji organik i lulediellit toskan: i pasur me acide yndyrore të pangopura, përmban proteina, minerale dhe tokoferol dhe ka një funksion mbrojtës, zbutës dhe rigjenerues, siguron një efekt disiplinues dhe lustrues në mjekër.

â–ªVaj jojoba: në fakt është një dyll dhe përbëhet kryesisht nga estere. Ka veti mbrojtëse, zbutëse dhe stimuluese të rigjenerimit të lëkurës, vepron si bartës i përbërësve aktivë që përmban formulimi.

â–ªVaji i avokados: ka një përmbajtje të lartë të triglicerideve, proteinave, vitaminave, fitosteroleve dhe tokoferoleve, është një nga vajrat më të pasur dhe më të çmuar ndër lëndët e para të përdorura në fushën trikologjike, jep menjëherë hidratim dhe mbrojtje, duke e kondicionuar mjekrën.

Kombinimi i këtyre vajrave bimore organike zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe mjekrën, të cilat janë të hidratuara dhe të mëndafshta në prekje.

Falë formulimit të veçantë, ky vaj është i lehtë dhe i këndshëm, ideal për përdorim të përditshëm.

**Produkti është i testuar dermatologjikisht, vegan, i testuar për nikel.

UDHëZIM PëR PëRDORIMIN

Mënyra e përdorimit: Përdoreni në mjekër të lagur ose të thatë, duke u kujdesur që ta shpërndani mirë dhe ta masazhoni për disa çaste. Mund të aplikohet në lëkurën e lagur të fytyrës.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme