+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Nuxe MEN- Nuxellence Fluide Anti-Age Rechargeur Jeunesse et Energie / Youth and Energy Revealing Anti-Aging Fluid / 50 ml

5 200.00 lek 5 200.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Ky produkt anti-plakje i gjeneratës së ardhshme me ekstrakte lisi, shkoze dhe lule pasioni plus acid hialuronik rigjeneron lëkurën duke bërë që ditë pas dite, ajo të duket e rinovuar. Lëkura duket e rigjallëruar dhe më e fortë, me rrudha të lëmuara dhe pamje të ringjallur.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë, në mënyrë ideale pas rruajtjes.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme