+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Nuxe MEN- Gel Douche Multi-Fonctions / Multi-Use Shower Gel - Fytyre -Trup -Floke / 200ml

1 400.00 lek 1 400.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Me ekstraktet e lisit dhe shkozës, ai ofron një ndjesi të vërtetë energjike, ndërsa mbështjell trupin me një aromë delikate.

Me bazën larëse me origjinë bimore dhe pH fiziologjik, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

 

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës dhe trupit, si dhe në flokë të lagur.

Lyejeni bujarisht dhe më pas shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme