+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Nuxe MEN- Baume Après-Rasage Multi-Fonctions / Multi-Purpose After-Shave Balm/ 50 ml

3 200.00 lek 3 200.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Ky balsam pas rruajtjes me ekstrakte lisi dhe shkoze zbut irritimin, qetëson djegien e briskut, hidraton intensivisht për 24 orë dhe redukton shenjat e lodhjes dhe stresit. I pasur me një aromë mashkullore, drunore dhe pikante.

Ngrohni një pikë të madhe kremi dite në duar dhe më pas aplikojeni në fytyrë me të dyja duart. Masazhojeni derisa kremi të përthithet plotësisht.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme