+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

La roche-posay Effaclar ultra concentrated serum anti-imperfection

4 400.00 lek 4 400.00 lek
In stock
SKU:
Kategoritë: Maska dhe serume, Femra
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Serumi ynë i ri EFFACLAR është një koncentrat i acideve eksfoluese të kombinuara me niacinamide qetësuese, që synon pikat e zeza, puçrrat, shenjat dhe poret e dukshme. Kjo formulë pa shpëlarje e lë lëkurën të rafinuar dhe të pastër.

TEKSTURA

Serum i lehtë përthithet shpejt për të lehtësuar dhe përshpejtuar aplikimin ditor.

PëRFITIMET KYÇE

Balancë perfekte midis veprimeve të lëkurës dhe qetësimit, serumi hap poret dhe korrigjon papërsosmëritë e vazhdueshme dhe shenjat ditë pas dite.

INOVACIONI LA ROCHE-POSAY:

Kujdesi i parë ultra sensorial La Roche-Posay për të kombinuar një përqendrim kaq të lartë të aktiveve sinergjike: 3 acide keratolitike për të reduktuar papërsosmëritë dhe shenjat + niacinamide dhe ujë termal burimi për një efekt qetësues dhe kundër skuqjes. Efikasiteti i provuar kundër përsëritjes.

Veçanërisht e përshtatur dhe e toleruar mirë për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Jo komedogjene.

Testuar në lëkurë të prirur ndaj akneve. Shmangni zonën e syve. Në kontakt me sytë, shpëlajeni tërësisht. Përdorni në lidhje me një produkt ditor për mbrojtjen nga fotot (SPF > 15). Mos aplikoni në plagët e hapura.

SI Të APLIKONI:

Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës me xhel Purifying Foaming EFFACLAR.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme