+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

DEFENCE QUICK PEN Anti-imperfection lotion

1 300.00 lek 1 300.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

Krem intesiv, lokal, per aknet. Aplikohet lokalisht vetem mbi akne. Ka nje aplikator ne forme stilolapsi cka e bene aplikimin me te lehte.

Acidi salicilik: Nxit eliminimin e qelizave te vdekura dhe sebumit  te tepert.

Kompleksi bakteriostatik: Rregullon perhapjen bakteriale.

Kompleksi acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Alantoina: Favorizon rinovimin e qelizave dhe zvogelon skuqjen e lekures.

Vitamina E: Ka efekte antioksidante dhe hidratues

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme