+355 68 209 9990

Support 24/7

0 Shporta 0.00 lek

Kasa (0)

Asnje produkt ne shport

Yanola Pregna -30 tableta + capsula

3 380.00 lek 3 380.00 lek
In stock
SKU:
Transporti Falas
Transporti Falas
Transporti Falas per porosi mbi 5000 lek
Dergesa
Dergesa
Dergesa brenda 24 oreve
Pagesa ne dorezim
Pagesa ne dorezim
Nuk ka rendesi nese ske karte paguaj kur merr produktin
Sherbimi Klientit:

Hen - Pre: 07AM - 06PM

+355 68 38 08 008

PëRSHKRIMI I PRODUKTIT

Tabletat dhe kapsulat Yanola Pregna janë një suplement ushqimor i përbërë nga vitamina, minerale, prebiotikë dhe acide yndyrore omega-3, të rëndësishme për gratë gjatë shtatzënisë, gjidhënies dhe fetusit.

Ai mbështet zhvillimin e zemrës, sistemit imunitar dhe nervor dhe redukton defektet e trurit dhe palcës kurrizore. Rrit furnizimin me gjak, oksigjen dhe lëndë ushqyese kryesore nëpërmjet placentës dhe redukton incidentin e lindjes së parakohshme.

Gjatë periudhës së ushqyerjes me gji, ai kontribuon në rritjen e foshnjës.

Udhëzime për përdorimim

Rekomandohet të merret 1 kapsulë dhe 1 tabletë në ditë, me një gotë ujë, mundësisht gjatë vakteve.

Gëlltisni pa përtypur.

Shto opinionin tënd

Please login to write review!

Please purchase the product for a review!

Looks like there are no reviews yet.

)

Produkte të ngjashme